Sieć telebimów Medas Media
Reklama na telebimachTelebimy w PolsceSkuteczny outdoorStefa KlientaSpoty reklamoweZaufali Medas-MediaKontakt Medas-Media
 

TELEBIM KONIN

UL. PRZEMYSŁOWA
 
Telebim o powierzchni 28 m2 znajduje się w mieście Konin i został umiejscowiony przy skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Paderewskiego. Telebim Konin Paderewskiego jest zainstalowany przy przy wjeździe do miasta na skrzyżowaniu o dużym natężeniu ruchu, przy drodze krajowej 25 z Bydgoszczy, Torunia w kierunkach: Licheń, Warszawa, Łódź, Poznań, Kalisz. Jest to skrzyżowanie łączące główne osiedla w mieście: Zatorze, V Osiedle, Centrum, Niesłusz, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, firm, biur oraz galerii handlowej (Galeria nad Jeziorem). Przy drodze prowadzącej do największych zakładów przemysłowych w Koninie (KWB Konin, PAK, Huta Aluminium, Fugo) oraz jezior i ośrodków wczasowych.


W sprawach kampanii reklamowych na telebimie prosimy o kontakt pod adresem email lub telefonicznie:

782 666 777


Telebimy to najskuteczniejsza forma reklamy na ulicach zatłoczonego miasta. Reklama na ekranie LED zagwarantuje Ci czytelność i widoczność w każdych warunkach pogodowych. Telebim to sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy.
TELEBIM KONIN

 
 
MENU:
Medas-media
O nas
Telebimy w Polsce
Skuteczny outdoor
Strefa Klienta
Spoty reklamowe
Zaufali nam
Kontakt
Polityka Prywatności

INNE WYBRANE LOKALIZACJE W REGIONIE:  

TELEBIMY W GNIEŹNIE
TELEBIMY W KONINIE
TELEBIMY W LESZNIE
TELEBIMY W OSTRÓWIE WIELKOPOLSKIM
TELEBIMY W PILE
TELEBIMY W POZNANIU
TELEBIMY W SWARZĘDZU
TELEBIMY W WRZEŚNI
 
 
© 2016 Medas Sp. z o.o. // Wszystkie prawa zastrzeżone