Agencja Medas Media

Agencja LED Display Outdoor-Indoor

Zintegrowany rynek Digital Signage

O NAS TELEBIMY TELEBIMY EU MONITORY OUTDOOR INDOOR SPOTY REKLAMOWE ZAUFALI NAM KONTAKT

TELEBIM KONIN

UL. PRZEMYSŁOWA

Telebim o powierzchni 28 m2 znajduje się w mieście Konin i został umiejscowiony przy skrzyżowaniu ulic Przemysłowej i Paderewskiego.

Telebim Konin Przemysłowa jest zainstalowany przy przy wjeździe do miasta na skrzyżowaniu o dużym natężeniu ruchu, przy drodze krajowej 25 z Bydgoszczy, Torunia w kierunkach: Licheń, Warszawa, Łódź, Poznań, Kalisz. Jest to skrzyżowanie łączące główne osiedla w mieście: Zatorze, V Osiedle, Centrum, Niesłusz, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, firm, biur oraz galerii handlowej (Galeria nad Jeziorem). Przy drodze prowadzącej do największych zakładów przemysłowych w Koninie (KWB Konin, PAK, Huta Aluminium, Fugo) oraz jezior i ośrodków wczasowych.

W sprawach kampanii reklamowych na telebimie prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl lub telefonicznie:

782 666 777

Telebimy to najskuteczniejsza forma reklamy na ulicach zatłoczonego miasta. Reklama na ekranie LED zagwarantuje Ci czytelność i widoczność w każdych warunkach pogodowych. Telebim to sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy.

Telebim Konin

Inne telebimy w Koninie: