Agencja Medas Media

Agencja LED Display Outdoor-Indoor

Zintegrowany rynek Digital Signage

O NAS TELEBIMY TELEBIMY EU MONITORY OUTDOOR INDOOR SPOTY REKLAMOWE ZAUFALI NAM KONTAKT

TELEBIM WARSZAWA

ALEJE JEROZOLIMSKIE 56

Telebim w Warszawie o wyjątkowo dużej powierzchni 50 m2, zlokalizowany jest przy ulicy Aleje Jerozolimskie 56, w ścisłym centrum miasta. To miejsce o bardzo dużym nasileniu ruchu zarówno samochodowego i komunikacji miejskiej (w pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe), jak i pieszego.

Niedaleko lokalizacji, w której znajduje się proponowany ekran led, mieszczą się bardzo popularne i niezwykle często odwiedzane punkty miasta Warszawa: Dworzec Centralny PKP, Centrum Handlowe Złote Tarasy oraz Hotel Marriott. Blisko mieści się również budynek Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus. Ta wyjątkowo dogodna lokalizacja gwarantuje stałe dotarcie z przekazem reklamowym poprzez profesjonalne telebimy oraz ekrany led do tysięcy odbiorców każdego dnia.

W sprawach kampanii reklamowych na telebimie prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl lub telefonicznie:

782 666 777

Telebimy to najskuteczniejsza forma reklamy na ulicach zatłoczonego miasta. Reklama na ekranie LED zagwarantuje Ci czytelność i widoczność w każdych warunkach pogodowych. Telebim to sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy.

Telebim Warszawa