Agencja Medas Media

Agencja LED Display Outdoor-Indoor

Zintegrowany rynek Digital Signage

O NAS TELEBIMY TELEBIMY EU MONITORY OUTDOOR INDOOR SPOTY REKLAMOWE ZAUFALI NAM KONTAKT

TELEBIM WARSZAWA

TESCO FIELDORFA

Telebim w Warszawie został umiejscowiony przy ulicy gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 41. Jego wyjątkowo duża powierzchnia - aż 50 m2 oraz intensywne nasycenie kolorów sprawiają, że telebimy oraz ekrany led tego rodzaju są doskonale widoczne nawet z bardzo dużej odległości.

Ekran led został zainstalowany przy supermarkecie Tesco Fieldorfa. W najbliższym otoczeniu mieszczą się inne popularne punkty handlowo-usługowe, m.in. Drogeria Natura, salon Empik, myjnia samochodowa oraz Subway - popularna restauracja typu fast food. Na szczególną uwagę zasługuje znajdująca się w niedalekiej odległości Rzeźba Kota Niezależnego Cyryla - pomnik z brązu symbolizujący szacunek i miłość człowieka do zwierząt (w szczególności bezdomnych kotów), stający się coraz większą atrakcją turystyczną w mieście Warszawa.

W sprawach kampanii reklamowych na telebimie prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl lub telefonicznie:

782 666 777

Telebimy to najskuteczniejsza forma reklamy na ulicach zatłoczonego miasta. Reklama na ekranie LED zagwarantuje Ci czytelność i widoczność w każdych warunkach pogodowych. Telebim to sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy.

Telebim Warszawa