Agencja Medas Media

Agencja LED Display Outdoor-Indoor

Zintegrowany rynek Digital Signage

O NAS TELEBIMY TELEBIMY EU MONITORY OUTDOOR INDOOR SPOTY REKLAMOWE ZAUFALI NAM KONTAKT

TELEBIM WARSZAWA

TESCO POŁCZYŃSKA

Telebim w Warszawie o wyjątkowo dużej powierzchni aż 50 m2 został umiejscowiony przy ulicy Połczyńskiej 121/125. Ekran led mieści się w wyjątkowo atrakcyjnej i uczęszczanej lokalizacji - przy samym parkingu hipermarketu Tesco Połczyńska. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, wśród nich duży sklep ze sprzętem elektronicznym RTV Euro AGD, popularny sklep obuwniczy CCC oraz market budowlany Bricoman.

Ulica Połczyńska to jedna z większych arterii komunikacyjnych stolicy. Niedaleko umiejscowione są dwa przystanki autobusowe, dzięki czemu punkt ten jest doskonale skomunikowany z pozostałymi dzielnicami miasta Warszawa. W pobliżu mieszczą się również salony samochodowe Porsche, Audi, Skoda oraz Peugeot. Miejsce to jest każdego dnia odwiedzane przez tysiące klientów. Niezwykła popularność sklepów i punktów usługowych w tej okolicy sprawia, że telebimy, billboardy, ekrany led i reklama na nich zamieszczona codziennie skutecznie docierają do rzeszy odbiorców i potencjalnych klientów.

W sprawach kampanii reklamowych na telebimie prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl lub telefonicznie:

782 666 777

Telebimy to najskuteczniejsza forma reklamy na ulicach zatłoczonego miasta. Reklama na ekranie LED zagwarantuje Ci czytelność i widoczność w każdych warunkach pogodowych. Telebim to sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy.

Telebim Warszawa