Agencja Medas Media

Agencja LED Display Outdoor-Indoor

Zintegrowany rynek Digital Signage

O NAS TELEBIMY TELEBIMY EU MONITORY OUTDOOR INDOOR SPOTY REKLAMOWE ZAUFALI NAM KONTAKT

TELEBIM WARSZAWA

TESCO STALOWA

Telebim o powierzchni 50 m2 znajduje się w mieście Warszawa przy ulicy Stalowej 60/64. Ekran led mieści się przy samym parkingu hipermarketu Tesco Stalowa. W bezpośredniej bliskości znajduje się również sklep obuwniczy Deichmann, a niedaleko także mechanik i myjnia samochodowa, Miejskie Zakłady Autobusowe oraz Stacja Paliw Tesco. Ulica Stalowa to boczna alei Solidarności, jednej z najczęściej uczęszczanych tras warszawskich. Tak dogodna lokalizacja sprawia, że przekaz reklamowy, który prezentuje telebim w Warszawie, dociera do setek, a niekiedy nawet tysięcy ludzi każdego dnia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na pozostałe telebimy. Wszystkie proponowane przez nas ekrany led znajdują się w atrakcyjnych, często uczęszczanych i bardzo dobrze widocznych lokalizacjach w stolicy oraz w innych miastach Polski.

W sprawach kampanii reklamowych na telebimie prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl lub telefonicznie:

782 666 777

Telebimy to najskuteczniejsza forma reklamy na ulicach zatłoczonego miasta. Reklama na ekranie LED zagwarantuje Ci czytelność i widoczność w każdych warunkach pogodowych. Telebim to sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy.

Telebim Warszawa