Agencja Medas Media

Agencja LED Display Outdoor-Indoor

Zintegrowany rynek Digital Signage

O NAS TELEBIMY TELEBIMY EU MONITORY OUTDOOR INDOOR SPOTY REKLAMOWE ZAUFALI NAM KONTAKT

TELEBIM WARSZAWA

PLAC ZAWISZY

Telebim w Warszawie o powierzchni 8 m2 mieści się w samym centrum miasta, na Placu Zawiszy. Niedużą powierzchnię telebimu wynagradza jego wspaniała lokalizacja. Ekran led zamontowany jest bowiem u zbiegu głównych ulic miejskich: Raszyńskiej, Grójeckiej, Towarowej oraz Alei Jerozolimskich. W pobliżu tego terenu znajdują się tak atrakcyjne i często odwiedzane miejsca stolicy, jak Dworzec PKP Warszawa Ochota, popularne centrum handlowe Millennium Plaza czy Hotel Sobieski.

Sam Plac Zawiszy to doskonale skomunikowane z resztą stolicy miejsce - znajduje się tu stacja kolei lekkiej i duży przystanek tramwajowy. Każdego dnia miejsce to odwiedzane jest przez tysiące mieszkańców i przyjezdnych. Dotarcie ze swym przekazem reklamowym poprzez telebimy oraz ekrany led zlokalizowane w tym miejscu, jest więc wyjątkowo łatwe, efektywne i skuteczne.

W sprawach kampanii reklamowych na telebimie prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl lub telefonicznie:

782 666 777

Telebimy to najskuteczniejsza forma reklamy na ulicach zatłoczonego miasta. Reklama na ekranie LED zagwarantuje Ci czytelność i widoczność w każdych warunkach pogodowych. Telebim to sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy.

Telebim Warszawa