Agencja Medas Media

Agencja LED Display Outdoor-Indoor

Zintegrowany rynek Digital Signage

O NAS TELEBIMY TELEBIMY EU MONITORY OUTDOOR INDOOR SPOTY REKLAMOWE ZAUFALI NAM KONTAKT

PRODUKCJA SPOTÓW

Jesteśmy Agencja LED Display Outdoor full serwis, dlatego zapewniamy naszym Klientom również produkcję profesjonalnych spotów, opartą na setkach zrealizowanych projektów.

OFERTA PODSTAWOWA

Znajdziesz tu 3 rodzaje spotów reklamowych, które cieszą się największą popularnością i są najczęściej wybierane przez naszych Klientów:

  • STATYCZNA PLANSZA - to najprostsza forma reklamy na telebimie. Spot reklamowy zbudowany jest z jednej statycznej planszy, która wyświetla się przez określoną liczbę sekund.

  • PROSTA ANIMACJA - to najczęściej wykorzystywana forma reklamy na telebimie. Spot reklamowy zbudowany jest z dwóch / trzech slajdów, które płynnie zmieniają się na ekranie. Tekst i zdjęcia są dynamiczne i zmieniają się w czasi
  • ZAAWANSOWANA ANIMACJA - najlepsza i najciekawsza forma reklamy na telebimie. Spot reklamowy to animacja 2D (dwuwymiarowa, płaska).

OFERTA ROZSZERZONA

Mieszczą się w niej wszystkie projekty, które wykraczają swoją formą poza zaprezentowany materiał. Projekty niestandardowe są wyceniane indywidualnie, po konsultacji ze specjalistą działu grafiki Medas-Media.

CENNIK SPOTÓW REKLAMOWYCH

Cennik spotów reklamowych dla Klientów do wspólnie realizowanej kampanii:

STATYCZNA PLANSZA

300zł netto

PROSTA ANIMACJA

500zł netto

ZAAWANSOWANA ANIMACJA

650zł netto