Agencja Medas Media

Agencja LED Display Outdoor-Indoor

Zintegrowany rynek Digital Signage

O NAS TELEBIMY TELEBIMY EU MONITORY OUTDOOR INDOOR SPOTY REKLAMOWE ZAUFALI NAM KONTAKT

TELEBIM CZĘSTOCHOWA

AL. JANA PAWŁA II

Telebim o powierzchni 38 m2 znajduje się w mieście Częstochowa i został umiejscowiony przy skrzyżowaniu alei Jana Pawła II i Armii Krajowej.

Telebim Częstochowa Jana Pawła II znajduje się przy główych drogach przebiegających przez miasto. Aleja Jana Pawła II jest zarówno drogą tranzytową na Opole, Wrocław, Wieluń jak i główną drogą wylotową z Częstochowy na trasę DK-1 (Warszawa, Łódź - Katowice, Kraków). Druga droga (Al. Armii Krajowej) jest drogą łączącą największe dzielnice Częstochowy (Tysiąclecie i Północ) z centrum miasta. Skrzyżowanie to jest jednym z najczęściej uczęszczanych i najbardziej obciążonych traktów w naszym mieście, przez które przebiega jedyna w mieście linia tramwajowa oraz większość linii autobusowych. Nieopodal w odległości 100 metrów siedzibę ma Wyższa Uczelnia Akademia im. Jana Długosza, a zaraz za nią Politechnika Częstochowska.

W sprawach kampanii reklamowych na telebimie prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl lub telefonicznie:

782 666 777

Telebimy to najskuteczniejsza forma reklamy na ulicach zatłoczonego miasta. Reklama na ekranie LED zagwarantuje Ci czytelność i widoczność w każdych warunkach pogodowych. Telebim to sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy.

Telebim Częstochowa