Agencja Medas Media

Agencja LED Display Outdoor-Indoor

Zintegrowany rynek Digital Signage

O NAS TELEBIMY TELEBIMY EU MONITORY OUTDOOR INDOOR SPOTY REKLAMOWE ZAUFALI NAM KONTAKT

TELEBIM SUWAŁKI

UL. UTRATA

Telebim o powierzchni 30 m2 znajduje się w mieście Suwałki i został umiejscowiony przy skrzyżowaniu ulic Utrata i Kolejowej.

Telebim Suwałki Utrata jest usytuowany przy kluczowym skrzyżowaniu w mieście, trasy europejskiej E67 łączącej Europę Środkową ze Skandynawią. Ulica Utrata jest główną trasą dojazdu do przejścia granicznego Polska-Litwa w Budzisku i aktualnie największych marketów w mieście Lidl i Kaufland. Naprzeciwko ekranu położona jest restauracja McDonald's. W promieniu 1000m znajdują się największe i najbardziej zaludnione osiedla w Suwałkach– Północ i Północ II oraz Osiedle Kolejowa. 700 metrów dzieli naszą lokalizację od centrum miasta dzięki czemu osoby opuszczające śródmieście przejeżdżają w pobliżu telebimu Suwałki Utrata.

W sprawach kampanii reklamowych na telebimie prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl lub telefonicznie:

782 666 777

Telebimy to najskuteczniejsza forma reklamy na ulicach zatłoczonego miasta. Reklama na ekranie LED zagwarantuje Ci czytelność i widoczność w każdych warunkach pogodowych. Telebim to sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy.

Telebim Suwałki