Agencja Medas Media

Agencja LED Display Outdoor-Indoor

Zintegrowany rynek Digital Signage

O NAS TELEBIMY TELEBIMY EU MONITORY OUTDOOR INDOOR SPOTY REKLAMOWE ZAUFALI NAM KONTAKT

TELEBIM WARSZAWA

Warszawa to nie tylko stolica Polski, siedziba najwyższych władz państwowych oraz wielkich międzynarodowych oraz krajowych firm i spółek. To również najludniejsze miasto polskie, każdego roku dodatkowo odwiedzane przez miliony turystów zarówno z Polski, jak i z całego świata. Te i wiele innych przyczyn sprawiają, że jest to miasto o ogromnym potencjale reklamowym. Warto wykorzystać te niewątpliwe zalety, jakie oferuje tak duża liczba mieszkańców i przyjezdnych, i zainwestować w profesjonalne telebimy i reklamę typu outdoor.

Reklama zewnętrzna gwarantuje proste i szybkie dojście z przekazem reklamowym zarówno do społeczności lokalnej, jak i międzynarodowej. Ekrany led i billboardy są znakomitym narzędziem marketingowym dla spółek lokalnych, prezentujących swe produkty i usługi przede wszystkim miejscowemu klientowi, jak i dla dużych, międzynarodowych koncernów, których logo i wizerunek znane są i rozpoznawane na całym świecie.

Telebim w Warszawie pozwala na łatwe dotarcie do bardzo dużej grupy odbiorców. Atrakcyjne lokalizacje i umiejscowienia w najbardziej ruchliwych i najczęściej odwiedzanych częściach miast i mniejszych miejscowości – przy głównych ulicach, hipermarketach, centrach handlowych, instytucjach, dworcach PKP i PKS, przystankach autobusowych czy tramwajowych, to gwarancja dotarcia do setek a nawet tysięcy świadomych odbiorców (w tym wielu potencjalnych klientów) każdego dnia. Bardzo duże powierzchnie ekranów reklamowych (nawet kilkadziesiąt metrów kwadratowych), żywe, nasycone kolory i wysoka jakość obrazu, pozwalają na doskonałą widoczność przekazu reklamowego nawet z dużych odległości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Medas Media. Oferujemy profesjonalne telebimy o różnych powierzchniach, umiejscowione w atrakcyjnych lokalizacjach w wielu miastach Polski. Każdy ekran led gwarantuje najwyższej jakości prezentację przekazu reklamowego oraz – dzięki umiejscowieniu w popularnych i często uczęszczanych miejscach – dotarcie do ogromnej liczby potencjalnych klientów.


EKRAN LED WARSZAWA RODOWICZA

Telebim o powierzchni 7 m2 znajduje się w mieście Warszawa i został umiejscowiony przy skrzyżowaniu ulic Rodowicza i Jastrzębowskiego.