Agencja Medas Media

Agencja LED Display Outdoor-Indoor

Zintegrowany rynek Digital Signage

O NAS TELEBIMY TELEBIMY EU MONITORY OUTDOOR INDOOR SPOTY REKLAMOWE ZAUFALI NAM KONTAKT

TELEBIM KOSZALIN

UL. GNIEŹNIEŃSKA

Telebim o powierzchni 35 m2 znajduje się w mieście Koszalin i został umiejscowiony przy skrzyżowaniu ulicy Gnieźnieńskiej i Kamieniarskiej.

Telebim Koszalin Gnieźnieńska jest położony znajduje się naprzeciw Forum, największego Centrum Handlowo-Rozrywkowego w regionie o powierzchni 55.000 m2, ze sklepami, restauracjami, kawiarniami, Multikinem, Media Marktem i Castoramą oraz całodobowym Tesco. Parking na 1600 miejsc. Ekran ma doskonałą widoczność z tarasów Pizza Hut. Dodatkowo w pobliżu znajduje się olbrzymi cmentarz często odwiedzany przez mieszkańców. Warto dodać, ze telebim mieści się przy skrzyżowaniu dróg prowadzących do C.H. Forum oraz drogi krajowej nr 11 na Poznań i Warszawę.

W sprawach kampanii reklamowych na telebimie prosimy o kontakt pod adresem email biuro@medas-media.com.pl lub telefonicznie:

782 666 777

Telebimy to najskuteczniejsza forma reklamy na ulicach zatłoczonego miasta. Reklama na ekranie LED zagwarantuje Ci czytelność i widoczność w każdych warunkach pogodowych. Telebim to sprawdzone rozwiązanie dla Twojej firmy.

Telebim Koszalin